0.01
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Klajoklis Mėnulis sveiksta, skiepytas. Nebegalime jo paleisti atgal - katinėlis trokšta draugystės ir saugumo. Reikia globos!

ankstesnis

Gaudėme tokį vargšą katinuką - rainiuką Mėnuliuką. Niekas nežino, kiek daug jam metų, iš kur jis atklydo, kur nakvoja, apie ką galvoja ir ko gyvenime matęs... Gudrus, tylus kaip koks agentas, protingas, matosi, patyręs gyvenime daug šilto ir labai šalto. Ausys nukramtytos, galva, visas kūnas nusėtas kovų randais – toks įspūdis, kad jo pasaulyje egzistuoja tik du dalykai: kova už teritoriją ir kova už išgyvenimą. Gerai, supratome, netrukdysime. Deja, atėjo laikas, kai be žmogaus šis senjoras tiesiog neišgyvens. Kąstinės, kraujuojančios, pūliuojančios, pūvančios žaizdos šone ir uodegoje, gausybė smulkių žaizdų žaizdelių, alergija nuo matomų ir nematomų parazitų. Pagavome, susiuvome, pagydėme.

Iš pradžių atrodė, kad piktas, pašnypščia, pagąsdina, labai nepatenkintas ir reikės jį po gydymo paleisti atgal. Bet lalbi greitai paaiškėjo, kad po tuo stirpiu šarvu slepiasi labai pažeidžiamas, švelnus ir draugiškas gyvūnėlis, kuris dar vis atsimena, jog gali kažkam rūpėti.


Mėnulis kaip koks šarvuotis, kieta skūra, kad gatvėje būtų saugiau gyventi, blogiuko įvaizdis, kad niekas nenuskriaustų, o iš tikrųjų - nuostabus, švelnus katinėlis, kuriam norisi meilės ir saugumo. Glaudžiasi, griūna ant nugaros globstomas. O jau kokios jo gražios akys!!! Spalva tamsaus gintaro, sodri. Mėnulis labai laukia ir tiki, kad dar gali ateiti jo laimės valanda. Tikime ir mes. Be galo protingas, tvarkingas katinas. Kastruotas, skiepytas. Atiduosime su mikročipu.


Mėnuliukas jau daug laiko stacionare. Jam labai reikia namų globos iki surasime nuolatinius šeimininkus.


Turime padėti tiems, kam skauda, tiems, kas negali savimi pasirūpinti. Labai prašome paramos senjoro Mėnulio gydymui, kastracijai, operacijoms ir išlaikymui stacionare.

Dėkojame!


Jei tik galite pasiūlyti globą arba namus, prašome skambinti: 867513644 arba rašyti į el. p. info@rainiukas.lt


Autorius: Rūta N
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Naujienos ID: 135754
Peržiūrėjimų skaičius: 2403
Įdėta: 2017-05-03 (Rūta N) | Redaguota: 2018-07-18 (Rūta N)

Susijęs turinys
 Dovanojama katė Vilniuje
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.53919
 Prieglaudų rss: Klajoklis Mėnulis vis dar nepripažįsta, kad jam reikia mūsų pagalbos.Padėkite pasveikti.

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Rūta N (2017-06-09)
Naujos Mėnulio nuotraukos. Mėnulis galėtų keliauti į namų globą ar namus, bet deja nėra nei vieno, nei kito varianto.
 
   
Prisijungę (201)
,0.0007,0.0012,0.0011,0.0011 ( + 0.0041) 0.150.24 (+ 0.09)