0.01
 
  Meniu
kitas

Liūdna pabaiga:  Katytė Islandija iš Bajorų sodų. Reikalingi kraujo tyrimai, prašome pagalbos.

ankstesnis

Šiuo metu katytė laikinoje globoje, tačiau labai sunegalavo. Reikalingi skubūs tyrimai. Baiminamės blogiausio. 

Į mus kreipėsi moteris, prie kurios namelio vis atklysta balta apleista katė. Baltoji našlaitėlė nepaprastai draugiška, švelni, prieraiši, nepaleidžia žmogaus, nori būti mylima ir globojama. Kažkas akivaizdžiai negerai su jos pilvu – nenormaliai išsipūtęs, trukdo vaikščioti.  Iš pradžių įtarta, kad katytė laukiasi. Sutikome apmokėti vizitą pas gydytoją. Po apžiūros paaiškėjo, kad gyvūno būklė prasta, reikia nedelsiant šalinti gimdą – įtariamas pūlingas uždegimas, cistitas, nėštumas nepasitvirtino.

Po operacijos moteriškė katytę kelias dienas slaugė, o ši po tokios rūpestingos viešnagės žmogaus namuose į lauką grįžti nebenori. Kita bėda – Islandija uja, skriaudžia ir veja iš namų senučiukę gelbėtojos katę.


Pažymėtina, kad visi pūlingi gimdos uždegimai be chirurginio įsikišimo baigiasi mirtimi. Sterilizuokite savo aplinkos kates!

 Būsime dėkingi už paramą Islandijos gydymui.


Dėkojame.


 

 

 

Autorius: Orinta
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Naujienos ID: 135822
Peržiūrėjimų skaičius: 2025
Įdėta: 2017-05-05 (Orinta) | Redaguota: 2018-05-20 (Rūta N)

Susijęs turinys
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.53921
 Prieglaudų rss: Katytė Islandija iš Bajorų sodų.Pamesta,apleista ir ligota.Padėkite

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Rūta N (2017-05-25)
Islandijos globėjos komentaras: Negerai mūsų Islandijai.... Katytė vangi, liūdna, valgo labai mažai, o pilvas didžiulis it balionas... Pradėjome lankytis klinikoje. Padarius rentgeno nuotrauką pilve matosi didžiulės išmatų sankaupos. Skirti vaistukai, lašelinės. Inkstų ir kepenų parametrai geri, laukiame bendro kraujo tyrimo atsakymo, nes vizito metu klinikoje nedirbo aparatas. Šiai dienai aišku, kad katytei reikalingas gydymas, greičiausiai bus papildomi tyrimai bei specialus maistelis, kurį Islandija lengviau įsisavintų. O katytė gera ir kantri, galvon netelpa, kaip tokie gyvūniukai gali tapti benamiais...
 
   
Prisijungę (250)
,0.0006,0.0017,0.0015,0.0016 ( + 0.0054) 0.130.21 (+ 0.08)