0.01
 
  Meniu
kitas

Liūdna pabaiga:  Didelis Mažylis laukia pagalbos. Reikalinga parama sergančio šunelio tyrimams ir vaistams.

ankstesnisVisiškai atsitiktinai pamatėme siaubingos būklės šunį. Jo šeimininkai – tvarkinga, netekusi darbo pora. Žmonės turi nuosavą namą, keturias kates (sterilizuotas) ir keturis šunis (kalytės sterilizuotos). Visi prižiūrėti, iššukuoti, labai mylimi, išlepinti dėmesio, net pykt nemoka ant svetimų.

Turi jie šunį Mažylį – jam jau 12 metų. Kai pamatėme, kaip prastai jis atrodo, netekome žado. Žmonės nedelsiant parodė, kaip gyvena kiti (nupenėti ir apvalūs) jų gyvūnai, kad nepagalvotumėm, jog Mažylis badauja.

Šeimininkė neturi lėšų šuns ištirti, net vaistų nuo kirminų nupirkti. Visas santaupas ir už atsitiktinius darbus gaunamas lėšas išleidžia gyvūnų maistui. Maisto mūsų niekas ir neprašo. Tik Mažylis „kaip miršta“ sunku žiūrėti. Gal dar jam padėti galima? Bent žinoti, kodėl jis taip lysta?

Reikalingi kraujo tyrimai, suprantama. Taip pat gydytojo vizitas į vietą (Vievis). Žmonės neturi, kaip tokio milžino atvežti į gydyklą.

Kviečiu visus gerus žmones prisidėti prie Mažylio ištyrimo, jei įmanoma – gydymo.

Simptomai: kartais visai nenori valgyti, atsisako visko. Skysčių per daug nevartoja. Kartais sunkiai stato galines kojas.

Vis dėlto, kai buvome, linksmai straksėjo savo apžvalgos rate ir džiaugėsi svečiais. Tik vaizdas šokiravo, sunku užmiršti – vieni kaulai.

Labai reikalinga parama gydytojo vizitui, kraujo tyrimams ir vaistams nuo visų parazitų bent jau pakartoti 3 kartus.


Ačiū labai už pagalbą. Be Jūsų paramos negalime padėti Mažyliui - turime daug skolų gydykloms.

Autorius: Orinta
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Naujienos ID: 135823
Peržiūrėjimų skaičius: 2784
Įdėta: 2017-05-05 (Orinta) | Redaguota: 2018-05-18 (Rūta N)

Susijęs turinys
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.53922
 Prieglaudų rss: Didelis Mažylis laukia pagalbos. Reikalinga parama sergančio šunelio tyrimams ir vaistams.

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Rūta N (2017-05-31)
Deja deja, bet su Mažyliu teko atsisveikinti :( :( liūdime kartu su jo šeimininkais. Jam nebebuvo galima padėti ir būklė tik sparčiai prastėjo :( Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie jo bandymo gydyti, kurie mintimis buvote kartu. Jei bus kažkas likę iš paaukotų pinigų Mažylio gydymui, jie bus panaudoti kitų gyvūnų gydymo išlaidoms padengti.
Rūta N (2017-05-19)
Mažylis dar laikosi, bet vistiek labai blogai ėda. Labai norime, kad jis pasveiktų.
Orinta (2017-05-16)
Šiandien su Mažyliu buvome gydykloje. Ačiū labai Aušrai už pagalbą ir Ritos Žilinskienės klinikai. Šią akimirką laikome kumščius, kad Mažylis atlaikytų jam paskirtą gydymą. Greičiausiai, tokios būklės priežastis - baisūs kraujo parazitai - Dirofilaria. Be jų aptiktas auglys ant skydliaukės, kuris gali arba negali turėti įtakos šuns būklei. Nebeoperuotinas, nes labai pavojingoje vietoje (kol kas jis netrukdo nei ryti, nei kvėpuoti). Žinoma, silpni sąnariai, silpnos galinės kojos. Jei pavyks išvalyti organizmą nuo kirminų, tuomet Mažylis pradės priaugti svorio ir gaudamas vaistų sąnariams dar galės gyventi. Bėda, kad kirmėlės gali sudaryti trombus plaučiuose ar kraujagyslėse. Labai baisi diagnozė. Laukiame stebuklo, kurio metu žuvę parazitai netaps mirties priežastimi. Ačiū visiems, kas prisidėjote ar dar tik planuojate prisidėti. Šuo yra nuostabus. Vidaus organiai funkcionuoja gerai, biocheminis kraujo tyrimas geras. Šiai dienai išleista 109 eurai. Jei išgyvens ir taisysis, reikės kartą per mėnesį duoti vaistų nuo minėtų parazitų ir sąnarių skausmui/uždegimui mažinti 6 mėnesius be pertraukos. Reikės paramos. Tačiau jei mums pasiseks, Mažylis džiaugsis dar ne vienu pavasariu. Informuosime, kokia situacija.
Rūta N (2017-05-08)
Gitana, labai labai dėkojame už paramą Mažyliui.
Gitana (2017-05-08)
Mažyliui + 20 Eur.
 
   
Prisijungę (257)
,0.0005,0.0008,0.0008,0.001 ( + 0.0031) 0.140.23 (+ 0.09)