0.01
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Lentvario Markizas nori pasveikti! Kviečiame prisidėti!

ankstesnis
Nieko naujo nepasakysime ir šioje istorijoje- katinas Markizas tapo neatsakingų, bejausmių žmonių auka. Žinome, kad gyvūnas kažkada turėjo namus, gal net buvo ir mylimas.... Vėliau kažkas nutiko. Žmonės pasakoja, kad Markizo šeimininkai ar persikraustė kitur, ar emigravo, bet akivaizdus faktas, kad jiems Markizo nebeprireikė ir liko jis valkatauti gatvėje.

Gyvenimas gatvėje nėra lengvas- kas paspiria, kas iš akmens paleidžia, nors kai kurie geri žmonės kartais Markizą ir pamaitindavo. Kaip bebūtų, gyvenimas gatvėje padarė savo- Markizas susirgo, pradėjo lysti, apėjo parazitais, galvoje atsirado žaizda, kailis sušoko į sąvėlas. 
Laimė, kad neabejingi lentvariečiai pradėjo ieškoti pagalbos, nes akivaizdu, kad Markizui reikėjo pagalbos, o mes pamatę gyvūno nuotraukas, supratome, kad nebėra ko laukti. 
Taip Markizas buvo atvežtas į Vilnių, į kliniką. Po apžiūros paaiškėjo, kad stipresnių išorinių sužalojimų nėra, žaizda galvoje jau užsitraukusi, tačiau katinas apėjęs parazitais, ausyse įsitaisiusios ausų erkutės. Vis dar buvo neaišku, kodėl jis toks liesas. Padaryti kraujo tyrimai ir laimė,kad jie nieko blogo neparodė- vidaus organai be pakitimų,tačiau paaiškėjo, kad sugedę Markizo dantys.

Dabar Markizo laukia sveikatinimo ir grožio procedūros- jau suduoti vaistai nuo parazitų, pradėti tvarkyti dantys, tvarkomas kailis. Labai tikimės, kad pavyks Markizui gražint jo sveikatą ir grožį.

Paaiškėjo dar viena svarbi detalė- Markizu jau rūpinosi garbaus amžiaus moteris, kuri po gydymo katiną nori paimti į savo namus.
Labai džiaugiamės, kad šiam baltapūkiui gražuoliui nebereikės vargti gatvėje ir dėkojame lentvarietei Vilmai, jos draugui, kurie neliko abejingi Markizo negandoms, ieškojo pagalbos ir atvežė jį į Vilnių!

Labai prašome prisidėti prie Lentvario Markizo gydymo išlaidų. Be gerų, neabejingų žmonių paramos, mes negalėtume padėti į bėdą papuolusiems gyvūnams. Dėkojame!
Autorius: Rūta N
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Naujienos ID: 136862
Peržiūrėjimų skaičius: 1147
Įdėta: 2017-06-05 (Rūta N) | Redaguota: 2018-05-20 (Rūta N)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Rūta N (2017-06-09)
Markizui sutvarkė dantis, gavo vaistų nuo parazitų, kastruotas. Taip pat buvo išmaudytas. Vakar Markizą parvežė atgal į Lentvarį, į jo namus :) Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie Markizo gydymo ir nepaliko katuko bėdoje.
 
   
Prisijungę (251)
,0.0008,0.0014,0.0015,0.0013 ( + 0.005) 0.110.21 (+ 0.1)