0.01
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Katytė Kalvė, gal kas ieško? Kviečiame prisidėti prie gydymo. Taip nutinka, kai gatvėje atsiranda naminis gyvūnas. Reikalinga globa!

ankstesnis

Kalvarijų g. Vilniuje garsėja ne tik turgumi ar žmonių būdo įvairove. Čia dar begalybė kačių, kurios vienareikšmiškai priskiriamos beglobių klasei. Mat, dauguma (nesakau, kad visi) nuosavų namų savininkai turi „kačių“ ir jas išleidžia palakstyti. Ne, ne augintinių ar mylimų sterilizuotų, gydomų, prižiūrimų šeimos gyvūnų, o tiesiog, „kačių“ – kaip kokių belyčių nuolat kovojančių už išgyvenimą subjektų.

Kalvė valkatavo, ilgai bandė susivokti, kaip čia per gatvę pereiti, ar spyrio negauti, kai pakviečia, tada staiga atstumia, kaip įšokti į konteinerį nepastebėtai ir pasisotinti iš pliko vištos blauzdos kaulo...

Surado katytė vietą kur retsykiais gaudavo maisto. Ten glaudžiasi ir daugiau kačių. Ligota, apleista, labai pavargusi ir nedrąsi ji rizikavo: ujama, vejama kitų senbuvių katinų Kalvė vėl ir vėl ieškodavo kelių prie maisto. Laimei, ją pastebėjo moteris neabejinga beglobiams gyvūnams. Kalvė – ne gatvėje gimusi, nemoka išgyventi, be komplikacijų persirgti kačių virusų ir kovoti su laukinėmis, užsigrūdinusiomis katėmis, nemoka atpažinti piktų žmonių. Gavome pagalbos prašymą. Reikia gelbėti, nes tiesiog numirs negydoma, nebepaeis nuo katastrofiškai suvelto kailio, vis panašėjančio į „vailoką“.

Patalpinome Kalvę į stacionarą. Prasidėjo gydymas. Sunkus kvėpavimo takų uždegimas, užleistas. Katė pilna parazitų, suvargusi, kailio ir odos būklė tragiška.

Po apžiūros paaiškėjo, kad Kalvė ant pilvo turi randą, galimai po buvusios sterilizacijos, o ir pati katė draugiška, meili. Gal visgi Kalvės kažkas ieško?

Kai Kalvė pasveiks, laukia skiepai, mikročipavimas, bet kiekviena diena stacionare mums labai brangi. Labai reikalinga parama.

Taip pat reikalinga laikina globa iki surasime Kalvės buvusius namučius ar naujus.

Dėkojame už Jūsų gerumą.

Kalvė – nuostabi jauna katytė, kuri dėl nežinomų priežasčių atsirado gatvėje. Pamesta arba palikta likimo valiai. Beprotiškai gero charakterio, prieraiši, draugiška, bendraujanti. Visada murkia ir prašosi būti mylima.  Jeigu ieškote ištikimo, minkšto, pūkuoto šeimos nario, kviečiame susipažinti.

Autorius: Rūta N
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Naujienos ID: 136944
Peržiūrėjimų skaičius: 1122
Įdėta: 2017-06-15 (Rūta N) | Redaguota: 2018-07-18 (Rūta N)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

 
   
Prisijungę (201)
,0.0006,0.0013,0.0011,0.0012 ( + 0.0042) 0.110.2 (+ 0.09)