0.01
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Kas nutiko Kleo? Reikia jūsų paramos gydymui.

ankstesnis

Naujienos 2017-09-06:

Katytės gydytojai neoperavo ir nusprendė išsaugoti akį. Buvo atlikta sterilizacija ir kasdien intensyviai gydoma pažeista akis. Šiandien akis atrodo tikrai labai gerai, tačiau atsirado bėdų su oda - kažkas iššaukia alergiją. Tad būtinas spec. hipoalerginis pašaras Hills Z/Z. Katytei kuo skubiau reikalinga namų globa, nes narvas turi įtakos emocinei katės būklei, o nuo jos priklauso fizinė gyvūno sveikata. Ačiū labai už Jūsų pagalbą. 

Dėkojame gyd. Audrai ir klinikos asistentėms už intensyvią priežiūrą (lašinimą vos ne po keliolika kartų į akį), kurios pagalba Kleo išsaugojo akį. 

Prdažia:

Kleo rasta labai sunkiai sužalota ir išsekusi 2017 m. liepos pradžioje. Katytė labai sulysusi, įtariama, ilgai laikyta kažkur uždaryta. Išsigandusi, kiek sunkiai orientuojasi dėl išsekimo. Akivaizdu, patyrusi sunkią akies traumą – į išorę išvirtusi, nepataisomai pažeista priekinė akies kamera. Gyvūnėlis kankinosi ilgą laiką. Gydytoja diagnozavo, kad yra išmušti keli priekiniai dantukai.

Patalpinome katytę į stacionarą ir laukiame, kada sustiprės. Tada bus atlikta akie šalinimo operacija ir sterilizacija. Džiaugiamės, kad ji turi vilties pasveikti, pradėjo gerai valgyti. Baimintasi, kad akies infekcija nesukeltų kraujo užkrėtimo. Kol kas Kleo gauna gerą maistą, vitaminus, antibiotikus ir yra stebima.

Norėtumėm padaryti ir kraujo tyrimus prieš operaciją, deja, visiškai neturime tam lėšų. Baiminamės, kad jos gydymui ir operacijai iki globos apskritai galime nesurinkti paramos, nes vasara, sunkus metas.

Kviečiame visus neabejingus prisidėti prie Kleo gydymo, išlaikymo stacionare.

Kai ji pasveiks, norėsime saugaus ilgalaikio globėjo. Žinoma, jau dabar ieškome namų!

Kleo nuostabi katytė, švelni, labai draugiška. Tikra gražuolė – kailis purutėlis, švelnutėlis, labai graži, išskirtinė rusva spalva. Išgelbėtajai apie 2-3 metus.

Dėkojame už Jūsų gerumą.

Autorius: Rūta N
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Naujienos ID: 138438
Peržiūrėjimų skaičius: 1819
Įdėta: 2017-07-14 (Rūta N) | Redaguota: 2018-07-19 (Rūta N)

Susijęs turinys
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.54368
 Prieglaudų rss: Kas nutiko Kleo? Reikia jūsų pagalbos operacijai ir globos, kai jau nebeskaudės.

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Orinta (2017-10-17)
Kleo jau namų globoje. Būsime dėkingi, jei padėsite atsiskaityti su klinika.
Rūta N (2017-09-14)
Naujos Kleo nuotraukos. Kleo labai reikalinga namų globa.
Orinta (2017-09-06)
Kleo labai pasikeitusi, akį beveik išgydėme, bet atsirado kita problema - alergija maistui. Šiuo metu valgo Hills ZZ. Jei galite padovanoti šio pašaro Kleo arba prisidėti prie jos gydymo išlaidų, būsime labai dėkingi. Taip pat labai ieškome globėjo - katytė atsigavusi, jau gali keliauti į namų globą. Sterilizuota. Dėkojame.
 
   
Prisijungę (188)
,0.0006,0.0011,0.001,0.0015 ( + 0.0042) 0.130.22 (+ 0.08)