0.01
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Globotiniui Runciukui atsitiko didelė nelaimė. Kovokime už jo gyvybę drauge.

ankstesnis

Šio katinėlio istorija labai ilga. Liūdna, tačiau linksmų momentų joje nedaug... Bet ilgai nepasakosime to, kas jau paraeity ir to, ko nebegalime pakeisti. Tad trumpai: prieš ketverius metus konfiskuotas iš pagyvenusio, neįgalaus žmogaus. Vėliau apie du metus gyveno pas vieną globėją, paskui dar maždaug tiek pat turėjo kitus globėjus, kurie svarstė Runciaus pasilikimo galimybę, tačiau pasikeitus gyvenimo aplinkybėms prieš maždaug 1,5 mėnesio vėl grįžo pas mus. Visą šį laiką iki liepos pabaigos pragyveno Emsi degalinėje („Rainiuko“ namelyje).

Atkeliavęs į Emsi namelį stresavo kaip ir dauguma: nauja vieta, pasikeitę draugai, prarasti ryšiai su žmonėmis. Mažai valgė, stresavo, slėpėsi. Buvo priimtas sprendimas duoti jam laiko, nespausti, nelįsti, negaudyti glostyti ir t.t.

Laimei, atsirado žmonės, kurie pasiūlė Runciui namus. Tada, kai reikėjo katinėlį paimti iš vietos kelionei, pastebėjome, jog gyvūnėlis per savaitę dar labiau sulyso. Nutarėm prieš dovanojant dėl visa ko padaryti kraujo tyrimus.

Jau gydykloje pastebėta, kad išsivystė gelta – pageltusios burnos gleivinės. Baisiausia, kad Runciaus kraujas tragiškas, kepenų rodikliai siaubingi, iškart įtariama, kad kraują ardo virusas, pernešamas parazitų. Liga klastinga, gali lėtai veikti kraujo kūnelius. Manoma, kad užsikrėsti jis galėjo dar vaikystėje, kai jį konfiskavome iš siaubingos vietos.

Labai skaudu, jog tada, kai atsiranda pirmieji ligos požymiai, dažniausiai jau būna per vėlu kažką padaryti. Ir liūdniausia, kad tuomet, kai atsirado žmonės, dovanosiantys tiesioginį bilietą į laimę, Runciaus neapsaugojo  joks katinų Angelas sargas, ir likimas smogė dar vieną smūgį – Hemobartoneliozę – sunkią kraujo ligą. Norėtųsi tikėti, kad jo Angelas vis dėlto yra šalia ir katinėlis pagaliau sulauks gražiausio savo gyvenimo etapo.

Reikalingas sunkus ir ilgas gydymas. Kol kas viskas stabilu, neblogėja, turime vilčių.

Tapk Angelu sargu ir padėk mums Runcių pastatyti ant kojų. Reikalinga labai didelė pinigų suma, nes būtinos kasdienės lašelinės, krūvos įvairiausių vaistų ir vitaminų, speciali dieta, kraujo tyrimai kas kelias dienas stebėti situacijai ir kryptingai taikyti gydymą.

Numatomos išlaidos – mažiausiai 500 eurų.

Dėmesio, ši liga pakankamai nauja, ne visose gydyklose atpažįstama. Būkite budrūs. Gyvūnui užtenka kažkada vieną kartą turėti parazitų, kad atsirastų rizika susirgti.

Sveik, Runciuk.

Ačiū už Jūsų pagalbą. Šiandien mums labai trūksta lėšų gyvūnų gydymui. Pasidalinkite FB su draugais Runciaus istorija. 

Autorius: Rūta N
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Naujienos ID: 138723
Peržiūrėjimų skaičius: 2235
Įdėta: 2017-08-03 (Rūta N) | Redaguota: 2018-07-19 (Rūta N)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Rūta N (2017-08-04)
I.S. apgailestaujame dėl jūsų katytės, Runciukui šią ligą nustatė Vaidos klinikoje.
I.S. (2017-08-03)
Sveiki, kurioje klinikoje Runciui nustate sia liga? Mano katytei buvo panasus simptomai, deja, niekaip nepavyko nustatyti diagnozes ir jos isgelbeti...Laikykis, Runciau!
 
   
Prisijungę (192)
,0.0004,0.0007,0.0007,0.0007 ( + 0.0025) 0.060.14 (+ 0.08)