0.01
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Atnešė užmigdyti Serbentą, bet laimei pataikė ne tuo adresu. Ieškome globos ir prašome paramos. Ačiū.

ankstesnis

Būna serbentų baltų, juodų, būna raudonų ir saldžių. Bet būna ir ypatingų, kailiuotų ir protingų. Serbentas - nuostabus mažytis gamtos sutvėrimas, turėjęs savo vienetinę, nepakartojamą istoriją, kuri, deja, galėjo būti trumpa kaip lietuviška vasara... Atsirado jis klinikoje - laukė eilėje ne akių pūliuotų pagydyti, ne ne, ne vitaminų, kad svorio priaugtų, o vienintelės ir paskutinės savo gyvenime injekcijos - eutanazijos. Žmonėms kažkas "pametė", o šie alergiški, žodžiu, - nėra vietos šiai Gyvybei pasaulyje - žmonėms nekyla jokių kitų minčių, kaip tik užmigdyti gyvūnėlį. Ne, jis nesidrasko, jis net nemoka suprasti, kad yra visiškai priklausomas nuo žmoguas - žiūri patiklias akis išpūtęs, trepsi liesutėlėm letenėlėm ir garsiai murkia rodydamas draugystės požymius kaip tik moka (taip - iškelta uodega taip pat pasitenkinimo ir laimės išraiška).

Ačiū R. Žilinskienės klinikos kolektyvui ir gyd. Gintarei, kurie eilinį kartą rodo sąmoningumo pavyzdį ir sveikų, pagydomų gyvūnų nemigdo. (Sloga ar blusa nėra pagrindas migdyti). 

 Nebuvo kur jo padėti, nėra laisvos globai ar gydymui vietos savanorių namuose, teko talpinti į vet.gydyklos stacionarą. Šiuo metu katinėlis gydomas Canis Felis gydykloje, kur juo rūpinamasi kaip visaverčiu mūsų organizacijos šeimos nariu. 

 Katinėliui reikalingas gydymas nuo viršutinių kvėpavimo takų infekcijos, vaistai nuo parazitų, vitaiminai, geras maistas ir stacionaras, kol rasime laikiną globą. Vėliau skiepai ir išlaikymas iki padovanojimo. 

 Labai reiklinga parama, nes šiuo metu visiškai nesurenkame lėšų net esamų gyvūnų išlaikymui, ką jau kalbėti apie ekstra atvejus.

 

Jei tik galite laikinai pagloboti (iki padovanojimo) ar visam laikui priglausti Serbentuką, prašome rašyti el.paštu: info@rainiukas.lt arba skambinti: 867513644.

 

Dėkojame Jums.
Autorius: Orinta
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Naujienos ID: 138925
Peržiūrėjimų skaičius: 1399
Įdėta: 2017-08-22 (Orinta) | Redaguota: 2018-06-18 (Rūta N)

Susijęs turinys
 Padovanotas kačiukas Vilniuje
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.54755
 Prieglaudų rss: Atnešė užmigdyti Serbentą, bet laimei pataikė ne tuo adresu. Reikalinga globa ir parama gydymui.
 http://el.pa

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Rūta N (2017-10-05)
Serbentas pasveiko ir jau tuoj keliaus į namų globą. Turime atsiskaityti klinikai už Serbento gydymą, kuris yra 243 eur. Ačiū, kas aukojote Serbentui, surinkome 30 eur. Gal dar kas galėtų nors kiek prisidėti prie jo gydymo išlaidų?! Ačiū!
 
   
Prisijungę (146)
,0.0004,0.0006,0.0006,0.0006 ( + 0.0022) 0.120.2 (+ 0.08)