0.01
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Jų namai griuvėsiai ir stiklo šukės! Prašome paramos ir namų globos! (Paskiepyti, sveiki!)

ankstesnis
Naujienos 2018 02 08:


Arbūzas - gyvenas Emsi Rainiuko namelyje;

Bučkis laikinoje globoje.

Suodis ir Makė - padovanoti ir labai laimingi naujuose namuose.

Meilos nebėra. Vargšė katytė susirgo Coronos virusu, kuris komplikavosi į peritonitą. Ji turėjo naujus namus ir mylinčius globėjus, buvo be galo mylima, bet gaila, labai trumpai.

Broliukai - vienas sėkmingai padovanotas, o kitas, tiksliau, kitas - taip pat neišgyveno. Nustatytas peritonitas.

Mamylytė dar vis laukia pagalbos. Reiktų jai globos, sterilizacijos ir pagaliau ramaus, saugaus gyvenimo. Stengsimės arčiau kovo sterilizuoti.

Naujienos 2017 11 29:

Ką pavyko nuveikti, ir ko ne...

Arbūzas - visų kačiukų, spėjama, tėvelis. Sveikas, kastruotas, paskiepytas ir mikročipuotas jau laukia savo namų Emsi Rainiuko namelyje - taigi, laikinos globos jam nebereikia.

Makė - paaugliukė. Jau sveika, stiprėja pas rūpestingą, laikiną globėją. Turi geriausią draugą - globėjos katinėlį. Laukia namų. Jos atnaujintas nuotraukas rasite mūsų skelbimų skiltyje.

Suodis - nuostabus paaugliukas, kuris jau sveikas, skiepytas, mikročipuotas, kastruotas ir pasiruošęs keliauti į naujus namus. Jam labai ankšta narve ir reikalinga laikina globa.

Bučkis - geras, švelnus, mielas paaugliukas. Sveikas, skiepytas, mirkočipuotas, kastruoats ir laukia kelionės į naujse namus. Jam labai liūdna ir ankšta stacionaro narve, tad reikalinga laikina globa, jei jau ne nuolatiniai namai.

Meila - gera švelni paaugliukė, jau paskiepyta, sterilizuota ir mikročipuota. Katytė sutaria su kitais gyvūnais ir yra pasiruošusi keliauti į naujus namus. O kol jų nėra, norėtųsi bent jau laikinos globos.

Mamulytė toliau gyvena teritorijoje ir nėra gaudoma, nes akivaizdžiai matina, kažkur pasislėpusi turi mažylius.


Broliukai. Šiuo metu gaudomi Du naujokai - 3 mėnesių mažyliai, atsiradę pradėjus vykdyti šios šeimynos gelbėjimą. Jiems labai reikės paramos gydymui, nes jau nusilpę, talpinsime į stacionarą, o vėliau ir laikinos globos.

Jei tik galite pasiūlyti laikiną globą šios istorijos herojams, kviečiame mums rašyti, skambinti: info@rainiukas.lt; 865982924.

Dėkojame už Jūsų pagalbą ir paramą.

_________________________________________________________________________________
Pradžia: Dar spalio pradžioje gavome pagalbos prašymą dėl kačių šeimos, kuri gyvena buvusių šiltnamių teritorijoje. Visa teritorija vieni griuvėsiai, aplink pilna stiklų šukių. Neabejingi žmonės šeimyna rūpinosi, maitino, bet akivaizdu, kad gyvenimas tokioje vietoje nei saugus, nei normalus.
Vieną dieną , atvykus pamaitinti šeimynos, rastas išsekęs, vos paeinantis vyriausias katinas Arbūzas. Katinas nedelsiant nuvežtas į veterinarijos kliniką ir pradėtas gydyti.
Po keleto dienų, paskambino susirūpinęs maitintojas, kad įprastoje vietoje nebesimato nei vieno kačiuko ir katės-mamos. Ieškojome šeimos Grindoje, klausinėjome kitų organizacijų, bet niekas toje vietoje kačiukų negaudė. Pergyvenome, kad juos galėjo užpulti palaidi šunys, o kartą toje vietoje pastebėta ir lapė.
Laimė, šeima po geros savaitės pasirodė, bet visi mažieji sergantys, persigandę.
Tad šiai dienai klinikoje gydomi visi maži kačiukai- Bučkis, Makė, Suodis ir katinas Arbūzas. Arbūzas be galo meilus katinas, labai mėgsta būti glostomas, nori žmogaus draugystės. Mažiukai dar bailiukai, bet tikime, kad juos pavyks socializuoti. Mamą-katę taip pat ketiname pagauti ir sterilizuoti.
Šiai dienai, mūsų organizacija yra įsiskolinus visoms veterinarijos klinikoms, todėl labai labai prašome prisidėti prie šios šeimynos gydymo. Net ir keli eurai yra didelė parama. Taip pat reikalinga namų globa, kai visi katukai pasveiks. Nenorime paleisti nei vieno atgal į šaltį ir klaikias gyvenimo sąlygas. Visi jie turi gauti šansą gyventi apsupti dėmesio, šilumos ir meilės.
Jei tik galite kažkuo padėti, prašome skambinti ar rašyti sms arba info@rainiukas.lt Ačiū!
Autorius: Rūta N
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Naujienos ID: 139483
Peržiūrėjimų skaičius: 1850
Įdėta: 2017-10-17 (Rūta N) | Redaguota: 2018-10-22 (Orinta)

Susijęs turinys
 http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.55169
 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=7NW4YZD4GX92S
 Prieglaudų rss: Jų namai griuvėsiai ir stiklo šukės! Reikalinga namų globa ir parama!

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Orinta (2017-10-17)
Labai prašome atsiliepti, galinčius priglausti vieną, du ar kelis. Kaintėlis bus perduotas kastruotas, čipuotas, skiepytas ir visiškai sveikas. Dėkojame už Jūsų pagalbą.
 
   
Prisijungę (260)
,0.0007,0.0013,0.0011,0.0012 ( + 0.0043) 0.180.26 (+ 0.08)