0.02
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Rodunės Rainiukai. Liga nemirtina, bet gydymas beprotiškai brangus. Kviečiame prisidėti.

ankstesnis

Rodunės Rainiukai Išgelbėti 2017 m. rugpjūčio pabaigoje kartu su mamyte. Planas buvo labai sklandus ir logiškas: Kačiukai užaugs, katę mamą sterilizuosime, paleisime, kačiukus padovanosime... Tik ne visada planai pildosi.

Šie katyčiai niekada nebus padovanoti mažiukai, niekada neturės tų nerūpestingų pirmųjų trijų mėnesių, kai eini kūlio, lakstai, žaidi su viskuo kas juda, griūni šimtus tūkstančių kartų, supiesi ant užuolaidų. Liūdna ir skaudu, tačiau gražiausias ir linksmiausias jų laikas praeis „ligoninėje“ – izoliuotame narve, veterinarijos gydykloje.

Netrukus po gelbėjimo mažyliams buvo diagnozuota Mikrosporija – odos grybelis.

Prasidėjo ilgas ir varginantis gydymas. Kačiukai nuo rugsėjo pabaigos patalpinti į gydyklos stacionarą. Kasdien maudomi specialiais tirpalais, jiems stiprinamas imunitetas, gauna vaistų ir vitaminų. Reikalingi tyrimai sekti, ar liga jau traukiasi.

Tikimės, kad lapkričio mėnesį galėsime pradėti ruoštis skiepams ir dovanojimui. Deja, liga nenuspėjama ir sunkiai suvaldoma – dažnai trunka kelis mėnesius..

Kol kas kasdien auga didžiulė suma už gydymą. Visus neabejingus kviečiame prisidėti prie gydymo, stacionaro, kokybiško maisto ir šių mažylių gelbėjimo.

Katei mamai nepasireiškė jokie ligos požymiai, todėl ji buvo sterilizuota ir paleista, prisidėjo mūsų bičiuliai -  „Tautmilės prieglaudėlė“.

Mažylių vardai: Smilė, Boingas ir Debesėlis.

Dėkojame už Jūsų pagalbą. 

Autorius: Rūta N
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Naujienos ID: 139510
Peržiūrėjimų skaičius: 1581
Įdėta: 2017-10-19 (Rūta N) | Redaguota: 2018-10-22 (Rūta N)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Orinta (2017-11-29)
Kačiukai laikinoje globoje, tačiau gydymas toliau tęsiamas. Užsikrėtė ir kiti globėjos namų gyventojai... Kviečiame neužmiršti šių mažylių ir prisidėti prie gydymo.
 
   
Prisijungę (263)
,0.0006,0.0009,0.0017,0.0018 ( + 0.005) 0.140.25 (+ 0.11)