0.04
 
  Meniu
kitas

Sulaukė pagalbos:  Nustebsite, kiek gali duoti, ryždamiesi kartą pasidalinti. Paglobok LAIKINAI arba priglausk VISAM. Skiepyti, sveiki, sterilizuoti katinėliai nori .

ankstesnis
Artėja šventės. Dauguma mūsų jas įsivaizduojame jaukias, šiltas, kupinas meilės, ramybės, draugystės ir kvepiančias mandarinais, skaniausiais artimųjų ruoštais patiekalais.

Stabtelkime bent akimirkai ... Kažkas už lango tyliai kenčia ir alksta. Ištiesk pagalbos ranką, nenusisuk. Nesvarbu, ar žmogus tai, ar gyvūnas šaukiasi pagalbos. Padovanok lašelį gerumo ir savo brangaus laiko.

Norėtumėm  informuoti tuos, kurie nežino, ir primintie tiems, kurie užmiršo. :) 

Mes turime daug katinėlių, kurie dar visai neseniai blaškėsi gatvėse pamesti, apsirgę, užmiršti, niekam nereikalingi, badaujantys, šąlantys, kenčiantys... Bet mums pavyko šiuos gyvūnėlius "pastatyti ant kojų" - dauguma buvo gydomi, ištvėrė skausmingą gydymą, operacijas.

Šiandien visi šie katinėliai sveiki ir pasiruošę keliauti į naujus namus. Visi jie yra klinikų stacionaruose, uždaryti ankštuose narvuose, nes mes neturime prieglaudos ir galimybių jiems padovanoti didesnės erdvės. 

Todėl visus kviečiame jei ne pasiimti visam, tai bent laikinai priglausti pasirinktą gyvūnėlį ir globoti su mūsų pagalba bei parama iki surasime naujus namus. 


Štai tie gamtos stebuklai ir mūsų mažieji broliai, kurie šiuo metu yra už grotų, ankštuose narvuose leidžai jau daugiau nei po kelis mėnesius. Visi sveiki, sterilizuoti (jei amžius leidžia), skiepyti, mikročipuoti.


Tūmsė (balta su juoda dėmele 4 mėn)
Lapytė (ryda 4 mėn)
Bučkis (baltas su juodom dėmėm 4 mėn)
Suodis (baltas su maža juod dėmele 4 mėn)
Meilutis (baltai rainas, 6 mėn)

Pasidalinkite savo namais. Ar tikrai juose nėra vietos vienam katinėliui? :)

Jei galite pagloboti, prašome rašyti sms žinutę arba elektroninį laišką, skambinti: 867513644; 861558898.  (Jei savanoris neatsiliepia, būtinai palikite žinutę, mes iškart, kai tik galėsime, perskambinsime.)
Autorius: Rūta N
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Naujienos ID: 140346
Peržiūrėjimų skaičius: 1895
Įdėta: 2017-12-08 (Rūta N) | Redaguota: 2018-09-23 (Orinta)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Rūta N (2018-01-04)
Labai prašome namų globos likusiems penkiems katukams!
Orinta (2017-12-28)
Yra gerų naujienų :) Perla iškeliavo į laikiną globą, ačiū labai Erikai ir jos nuostabiai šeimai :) Persika jau padovanota. Meila jau rezervuota - nors jos sveikata sušlubavo, šeimininkai pasiruošę ja rūpintis ir gydyti namuose. Suodis jau rezervuotas. Globos ir namų labai reikia Meilučiui, Tumsei, Lepytei ir Bučkiui. Dėkojame visiems globėjams, savanoriams ir tiems, kurie tiesiate pagalbos ranką mūsų mažiesiems draugams. Tegul lydi jus visus laimė :)
 
   
Prisijungę (222)
,0.001,0.0022,0.0019,0.0019 ( + 0.007) 0.190.34 (+ 0.14)