0.01
 
  Meniu
kitas

Reikalinga pagalba:  Užupy rastas ligotas ir išsekęs naminis katinėlis. Rikiui reikalinga veterinarinė pagalba ir globa. Prašome paramos.

ankstesnis
Rikis atklydo į Užupį per pirmuosius Naujųjų metų šalčius. Nusilpęs, išsekęs, išbadėjęs, visas šašuotas, sudraskytas. Įsiprašė į vieną Užupio parduotuvėlę. Gyvūnų mylėtoja vargšą įsileido, pamaitino, sušildė ir pradėjo ieškoti pagalbos. Katinėlis serga, smarkiai viduriuoja. Jam reikalinga veterinarinė pagalba. 

Ligoniukas žiemą neišgyvens, todėl visus gerus žmones kviečiame prisidėti. Mums labai reikalinga parama šiam naujokui - talpintumėm katinėlį į stacionarą, gydytumėm, reiktų gal ir kraujo tyrimą pasidaryti - labai dehidratuotas.

Reikalinga parama. Jau ilga laiką turime nemažai gyvūnų stacionaruose. Kol jie pasveiksta ir pasidovanoja, klinikose išauga didžiulės sumos.

Tai bus Rikis, kurio likimas nelepino. Juk jis kažkada tikrai buvo naminis, kažkieno priglaustas, vėliau pamestas ar paliktas. Rikis gali turėti šansą pasveikti ir turėti mylinčią šeimą, tačiau be Jūsų pagalbos niekaip neišsiversime. Visos procedrūros, tyrimai ir stacionaras beprotiškai brangu. 

Paraginkite draugus prisidėti prie Rikio gelbėjimo. Būkime geresni, užjauskime ir ištieskime pagalbos ranką mūsų mažiesiems draugams.

Beje, jei kas pažįstate Rikį ir žinote, kieno tai galėtų būti katinas, labai prašome atsiliepti.
Taip pat kviečiame atsiliepti tuos, kurie galėtų Rikį globoti po gydymo, skiepų, kastracijos, o galbūt turi galimybes gydyti namuose (veterinarines paslaugas apmokės organizacija). 

Dėkojame. 

Autorius: Rūta N
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928, Paypal
Naujienos ID: 140847
Peržiūrėjimų skaičius: 1162
Įdėta: 2018-01-17 (Rūta N) | Redaguota: 2018-10-21


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Orinta (2018-02-08)
Rikis jau sveiksta, šiandien bus kastruotas. Labai brangiai kainuoja stacionaras, o ir gyvūnui narve vienam tikra kančia. Todėl labai kviečiame prisijugti prie laikinų globėjų gretų. Ačiū. Rikutis - nuostabus katinėlis. Jam reikia namų globos.
Orinta (2018-01-23)
Kraujas rodo stiprų uždegimą, bet biocheminis kraujo tyrimas geras. Katinėliui nustatytas sunkus šlapimo pūslės uždegimas. Begalybė vaistų, lašinės. Dar bėdos burnoje - vargšui reikia šalinti kelis dantis, bet apie narkozę jokios kalbos būti kol kas negali. Stacionaras, gydymas. Katinėlis geras, meilus. Jei būtų dar parą ar kelias gatvėje, nebebūtų ko gelbėti. Suteikime šansą šiam senjorui. Riki, sveik greičiau. Visų labai prašome paramos ir supratingumo - senukai gyvūnėliai oriai ir saugiai gyventi šansų turi labai mažai. Visų mūsų pastangos reikalingos, kad Rikis pasveiktų ir tikėtųsi turėti ateity šiltus namus ir mylinčius žmones šalia. Dėkojame už paramą. Išlaidos bus didelės. Reikia pagalbos.
Rūta N (2018-01-22)
Rikis veterinarijos klinikoje, laukiame kraujo tyrimo rezultato.
 
   
Prisijungę (267)
,0.0055,0.0011,0.0058,0.0009 ( + 0.0133) 0.150.24 (+ 0.09)