0
 
  Meniu
kitas

Reikalinga pagalba:  Organizacijai labai sunkus metas. Negalime gelbėti ir išlaikyti esamų globotinių dėl susidariusių skolų.

ankstesnis

Sveiki brangūs draugai ir bičiuliai,


Gyvūnų gelbėjimas ir globa – tai tokia ”nedėkinga” vekla, kuri visuomet komplikuota, nuostolinga ir psichologiškai labai sunki. Kad ir kiek belėktum gelbėti, pultum gydyti, sugaištum marias laiko, vis tiek kažkam nespėsi padėti, kažkur nesugebėsi nuvažiuoti, kažkam liksi skolingas ar būsi visą gyvenimą skolingas.


O palikti ir niekam nereikalingi, dažnai ligoti ir labai seni kasdien laukia pagalbos. 
Deja, neturime tiek resursų, kad galėtumėm kiekvieną išgelbėtą Jums parodyti ”Prieš” ir ”Po”, gaila, nespėjame kiekvienos istorijos aprašyti, ypač kai organizacijoje aktyviai darbuojasi tik du savanoriai (turintys darbus). Bet mes
negalime tiesiog pasitraukti, norime savo žinias ir patirtį panaudoti organizuojant gelbėjimo darbus, padedant skausmą kenčiantiems, visuomenės ”nurašytiems” ir žiauraus elgesio aukomis tapusiems gyvūnams. Mums rūpi.


Atsiprašome už tai, kad nespėjame visiems padėkoti už gerumą. Jūsų parama, skirta beglobių gyvūnų gydymui ir išlaikymui ,nukeliauja gyvūnėliui su pačiais geriausiais palinkėjimais nuo Jūsų. 
Labai vertiname Jūsų gebėjimą dalintis su niekam nereikalinga sena kate, sergančiu šuniuku ar ta ”eiline” murzinų kačiukų vada po balkonu... Ačiū, kad Jums rūpi. 


Prašome padėti atsiskaitysi su Vaidos gydykla. Ten turime neapmokėtų sąskaitų nuo kovo mėnesio:
Už kovą – 472 Eur
Už balndį – 258 Eur
Už gegužę - 629 Eur
Už birželį – 681 Eur


Labai prašome prisidėti ir pagelbėti atsiskaityti su klinika. Jei aktualu, galėsime supažindinti su išrašais. 
Kitą savaitę turime padaryti pavedimą, tačiau mūsų sąskaitos yra tuštutėlės. Privalome kreiptis į Jus pagalbos. Negauname jokios nuolatinės paramos – visą, iš ko gyvuoja organizacija – tai Jūsų parama.
Sumos susidarė dėl šių gyvūnų gydymo (tyrimai, operacijos, lašelinės, vaistai, spec.maistas, skiepai, čipavimas, apžiūros ir kt gydymas) ir išlaikymo stacionare. Trumpai apie juos:

Juodis – 8 m cukriniu diabetu sergantis katinėlis, beprotiškai nuostabus ir geras. Po sunkių įvairių ligų jis pagaliau sveikas, liko tik cukrinis diabetas, kurį reikia kontroliuoti kasdienėmis insulino injekcijomis (dar vis stacionare). Ieškome jam globos.

Mauras – ne katinas, o Draugas. Visų mylimas 10+ senjoras. Staiga ištiko širdies nepakankamumas, laukė būtini tyrimai, diagnostika. Šiuo metu tolau gydomas namų globoje. Gali toliau mėgautis sočia ir ramia senatve.

Mėlynė – senutė katulėlė, kuri gyvena labai ligotos močiutės namuose. Padedame gydyti šios senolės augintinius, nes ji nepajėgi to padaryti. Katytei nustatyta reta bakterija, negydomas gyvūnas kenčia kvėpavimo sutrikimą, negali valgyti. Dabar apgydyta ir grąžinta namo.

Rainius – 2 m. Išdykęs ir smalsu, sunkaus ligonio išgelbėtas rainiukas, kurį kastravome, paskiepijome, mikročipavome, atlikome visus testus ir ruošiame dovanojimui. 
Taja – 5 metų mūsų gražuolė globotinė, nuolat kamuojama chlamidijozės ir kitų bakterijų akių gleivinėje. Taip pat kenčia nuo šlapimo takų uždegimo ir akmenligės. Tęsiamas gydymas.

Raganiukas – mūsų išgelbėtas senjoras, kurio širdutėje telpa visa pasaulio meilė. Buvo labai apleistas ir ligotas. Darbar sveikas, kastruotas, skiepytas ir mikročipuotas gyvena Rainiuko Emsi namelyje.

Stinta – Stintos jau nebėra. Koordinavome šį katinėlį iš Gelvonų gatvės, padėjome, kai sirgo. Senatvėje kentė nuo inkstų nepakankamumo. Reikia apmokėti tyrimus ir migdymą
.
Džindžeris – gydytas ir stacionare kurį laiką globotas katinėlis, kuriame reikėjo siūti prakirstą nosį, kastruoti. Šiuo metu Džindžeris yra privačių globėjų namuose.

Pakvieskite savo draugus ir bičiulius, kurie gali padėti, prisidėti finansiškai, bet nežino apie tokias organizacijas kaip mes. Mums nuolat reikia Jūsų palaikymo ir pagalbos. 
Pavedime galite nurodyti šių gyvūnų vardus arba ”Vaidos klinikai”.

Padėkite mums toliau dirbti ir padėti. Be Jūsų paramos negalime gelbėti, o pagalbos prašymai pilasi kaip iš kibiro. Pagalbos laukia daugybė nuolat pavojuje gyvenančių katinėlių ir šuniukų. Susivienykime.

Všį "Rainiukas"
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928

Autorius: Rūta N
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928, Paypal
Naujienos ID: 143354
Peržiūrėjimų skaičius: 458
Įdėta: 2018-07-11 (Rūta N) | Redaguota: 2018-09-23 (Rūta N)


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

 
   
Prisijungę (260)
,0.0007,0.0017,0.0021,0.0019 ( + 0.0064) 0.080.15 (+ 0.07)