0.01
 
  Meniu
kitas

Reikalinga pagalba:  Aklos katytės Temidės istorija, kurios pabaigą galime pakeisti tik mes. Ieškome globos ir prašom paramos operacijai.

ankstesnis

Katytė Temidė nuo pat mažumės akla. Akis pasiglemžė kačių gripo komplikacijos. Beveik 7 savo gyvenimo metus Temidė gyveno ramiai ir be jokių sveikatos rūpesčių su broliuku Brailiu. Deja, prieš kelias savaites Brailį išlydėjome į Kačių rojų – gyvūnėlis kentė inkstų nepakankamumą. Temidė liko viena. Dar blogiau – ji liko ir be namų, nes jos šeimininkę ištiko sveikatos bėdos, dėl kurių ji jau niekada nebegalės pasirūpinti jokiu gyvūnu.

Temidė šiuo metu stacionare. Liūdna, bet labai draugiška ir norinti bendrauti. Aklumas jai visiškai netrukdo mylėti, jausti, pažinti ir suprasti žmogų. Temidė naminė katytė, švelni, murkianti, tik pasaulis jos kiek kitos. Sterilizuota, inkstų, kepenų rodikliai puikūs (atlikti kraujo tyrimai).

Visi žinome, kad jei esi mylimas ir reikalingas, turi saugius namus ir šeimą, bet kokia negalia tampa įveikiama ir sugyvenama.

Po brolio mirties Temidei prasidėjo akiduobių uždegimas. Šiuo metu ji gydoma stacionare, anot daktarės, gali tekti operuoti pūliuojančias akiduobes. Taip pat jau baigiame išgydyti žaizdą prie ausies – įsimetė infekciją į apdraskymą.

Kasdien Temidė laukia žmogaus balso, prisilietimo ir dėmesio. Gyvenimas narve ir matančiam gyvūnui beprotiškai sunkus, ką jau kalbėti apie aklą gyvūnėlį.. Jis net nemato, kas vyksta aplinkui. O dažniausiai stacionare niekas ir nevyksta – ateina gydytoja, pakeičia vandenėlį, paduoda maisto, porą kartų paglobsto ir lekia gydyti pacientų.  

Temidei labai reikia globos – laikinos arba visam. Ji nusipelnė pačių geriausių namų. Pamiltumėt ją vos susipažinę!

Taip pat prašome paramos. Laikome ją stacionare ir gydome į skolą. Visiškai neturime lėšų gyvūnų gelbėjimui.

Kviečiame dalintis Temidės istorija, drauge ieškoti jai globos ir paramos.

Taip pat kviečiame atsiliepti visus, kas galite priglausti SVEIKĄ GYVŪNĄ. Galėtumėm daryti apkeitimą – Temidę duoti globėjui, kuris šiuo metu globoja arba planuoja globoti sveiką gyvūną ir jam nėra reikšmės, kuriam padėti.

 Dėkojame už Jūsų pagalbą ir paramą.  

Autorius: Rūta N
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928, Paypal
Naujienos ID: 143416
Peržiūrėjimų skaičius: 681
Įdėta: 2018-07-13 (Rūta N) | Redaguota: 2018-10-23


Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

Orinta (2018-08-22)
Katytė jau globoje.
 
   
Prisijungę (285)
,0.0061,0.0012,0.0056,0.0012 ( + 0.0141) 0.10.2 (+ 0.1)