0.01
 
  Meniu
kitas

Reikalinga pagalba:  "RAINIUKO" globotinių namuko gyventojai EMSI degalinėje. Ieškome namų!

ankstesnis
Ukmergės g. 437, Vilniuje (Važiuojant link Ukmergės) esančioje EMSI degalinėje įrengtas „Rainiuko“ globotinių namukas. Čia laikinai, iki bus surasti nuolatiniai namai, apgyvendinti organizacijos gyvūnėliai. Vienu metu namuke gali gyventi 4 katės.

Į namuką patenka gyvūnai, kurie nesulaukia laikinos namų globos pasiūlymų, yra visiškai sveiki, sterilizuoti, paskiepyti, užregistruoti Valstybiniame gyvūnų registre.

Katinėlių apgyvendinimo sąlygos ir priežiūros tvarka patvirtina Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos.

Gyvūnai degalinės lankytojams parodomi (tiesiogiai) ir dovanojami tik dalyvaujant gyvūnų globos organizacijos atstovui. Pasirašoma dovanojimo sutartis.
Kviečiame visus neabejingus apsilankyti EMSI degalinėje ir susipažinti su mūsų globotiniais. Čia galite palikti organizacijos globotiniams dovanų (maisto, kraiko, globos priemonių ir pan.)

Šiuo metu namelyje gyvena:

Pelėda -tikras, vyras. Drūtas, rimtas, bet jautrios sielos katinėlis, mėgstantis gerai pavalgyti ir pailsėti. Gyvenimas jo nelepino. Išgelbėtas katinėlis buvo ligotas ir apleistas, niekas nesitikėjo, kad išgyvens. Bet įvyko stebuklas ir Pelėda išgyveno, pasveiko, dabar yra skiepytas, kastruotas ir mikročipuotas. Tik labai ilgai laukia šanso patekti į tikrus namus. Padovanokite Pelėdai galimybę būti mylimu ir reikalingu. Jis tikrai to nusipelnė.

Tumsė -  miela, dar kiek nedrąsi, bet kaip ir visi paaugliai, be galo smalsi, protinga katytė, kuriai labiausiai reikia šiltų, jaukių namų ir rūpestingų šeimininkų. Ištvėrusi visas likimo negandas, mažylė jau tvirtai ir ryžtingai pasiruošusi keliauti į naujus namus. Skiepyta, sterilizuota, mikročipuota. Mūsų mažoji pantera labai mėgsta konservus. Nepaprasto grožio katytė. Dar puikus bruožas - gerai sutaria su kitomis katėmis. Kviečiame susipažinti!. 

Meilutis -  nė metų neturintis gražuoliukas. Tikras meilės ir švelnumo pavyzdys, todėl ir vardas toks - kitas tiesiog nelipo! Beprotiškai draugiškas ir prieraišus, taikus, niekad nekyla minčių įbrėžt ar supykti. Tiktų gyventi šeimoje su vaikais. Skiepytas, kastruotas, mikročipuotas. Charakteriu panašus į šuniuką - ištikimas, mylintis ir visada šalia.

Raganiukas - šaunus, labai draugiškas, didelis juodas katinas su milžiniška ir labai spalvota gyvenimo patiritmi. Turėjo ir namus, buvo ir paliktas savo šeimininkų, išduotas, neprižiūrėtas... Bet tai jau praeitis. Dabar skiepytas, kastruotas, mikročipuotas ir susiruošęs keliauti į naujus namus.  Gal Jūsų šeimoje atsiras Raganiukui vietos? 


Dėkojame degalinės darbuotojams už meilę mūsų brangiausiems globotiniams!

Autorius: Rūta N
Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928, Paypal
Naujienos ID: 96076
Peržiūrėjimų skaičius: 6711
Įdėta: 2016-07-22 (Rūta N) | Redaguota: 2018-09-23 (Rūta N)

Susijęs turinys
 Dovanojama katė Vilniuje
 http://www.gyvunupaieska.lt/
 http://www.gyvunupaieska.lt/lt/shelter/list

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

 
   
Prisijungę (256)
,0.0006,0.0008,0.0007,0.0007 ( + 0.0028) 0.10.35 (+ 0.25)